با این کتاب بازار را قبضه کنید

با این کتاب بازار را قبضه کنید

ناشر : شکیب
قیمت : ۸۹,۰۰۰ ریال
کتاب پیش رو با عنوان با این کتاب بازار را قبضه کنید نوشته جو گرین بلات میباشد که توسط دکتر موسی زمان زاده دربان و سرکار خانم خاطره باقری ترجمه شده است. در این کتاب به تفضیل روش های کسب و کار و به دست آوردن درآمد را با روش های ساده آموزش میدهد. در مسیر این کتاب میتوانیم بیاموزیم که چگونه بازار را رصد کنیم، از علت های ورشکستگی سهام داران حرفه ای و معمولی مطلع شویم و نهایتا از چگونگی قبضه کردن بازار با خبر شویم.
بریده ای از کتاب:
انگیزۀ اولیۀ من از تالیف این کتاب اهدای آن به فرزندانم بوده است، احساسم این بود که بهترین هدیه برای آن ها آموزش راه و رسم کسب درآمد است. در حقیقت، به این می اندیشیدم که اگر بتوانم روش کسب درآمد را به فرزندانم یاد بدهم پس قاعدتا خواهم توانست به دیگران هم بگویم چگونه یک سرمایه گذار موفق شوند. آموزه های این کتاب بسیار ساده است، حتی می توان گفت برای سارمایه گذاران حرفه ای بسیار ساده تر، اما هر گام معرفی شده در آن با هدف و دلیل خاصی آورده شده است. از گام ها پیروی کنید. به شما اطمینان می دهم دستورالعمل های این کتاب هم برای تازه کاران و هم برای سرمایه گذاران حرفه ای بسیار مفید خواهد بود. اکنون پس از 25 سال سرمایه گذاری حرفه ای و 8 سال سابقه تدر یس کسب وکار حداقل در دو مورد کاملا مطمئنم:
اگر واقعا می خواهید در بازار کسب وکار موفق شوید، این را بدانید که اغلب افراد حرفه ای و دانشگاهی نمی توانند هیچ کمکی به شما بکنند؛ و تنها راه باقی مانده این است: خودتان باید وارد عمل شوید. خوشبختانه، آن قدرها هم سخت نیست. برخلاف چیزی که فکر می کنید خودتان به راحتی می توانید این کار را یاد بگیرید. این کتاب با توضیحات گام به گام راه و مسیر را باه شما نشان می دهد و برای کمک بیشتر یک فرمول جادویی هم در اختیارتان می گذارد. این فرمول بسیار
ساده است، و با کمک آن می توانید بازار، سرمایه گذاران حرفه ای و دانشگاهی را کنار بزنید. ریسک این کار بسیار کم است. سال های سال است که این فرمول موفق عمل کرده و حتی اگر همه آن را بدانند باز موفق خواهد بود. اگرچه این فرمول بسیار ساده است و وقتتان را خیلی نمی گیرد، اما تنها زمانی به درد شما می خورد که دلیل عملکرد موفق آن را درک کنید.
مرتبط با این کتاب

نظرات کاربران
هنوز نظری برای این کتاب ثبت نشده است.